Masz pytanie?
You are here:

Najczęściej chcecie się dowiedzieć:

Gdzie odbywają się szkolenia?

Szkolenia In company odbywają się w siedzibach firm, głównie w Warszawie, ale też na terenie całej Polski

Szkolenia dla Klientów indywidualnych odbywają się w miejscu wygodnym dla Klienta. Najczęściej u niego w biurze czy domu, ale również w innych wspólnie ustalonych lokalizacjach.

Jaka jest długość i częstotliwość zajęć?

Wszystko zależy od Waszych możliwości czasowych i finansowych, jak również od celu szkolenia.

Zawsze dobieramy najodpowiedniejszą opcję. Najpopularniejsze wersje, to zajęcia:

  • 2 razy w tygodniu po 60 minut
  • 1 raz w tygodniu 90minut

Jak długo trwają semestry (cykle szkoleniowe)?

W przypadku szkoleń In company, wszystko ustalamy z koordynatorem ze strony firmy. W zależności od oczekiwań, budżetu i możliwości czasowych firmy. Najczęstsza formuła to 2 semestry:

  • wrzesień – styczeń
  • luty – czerwiec

Dla Klientów indywidualnych mamy „pakiety szkoleniowe” zawierające minimum 15h (60min.) zajęć. Na życzenie, ilość godzin w pakiecie może zostać zwiększona. Po zakończeniu pakietu, Klient podejmuje decyzję o wykupieniu kolejnego pakietu.

W przypadku szkoleń profilowanych (zadaniowych, np. przygotowanie do egzaminu), analizujemy Wasze potrzeby i przedstawiamy propozycję długości cyklu szkoleniowego: ilość godzin zajęć.

Jak wygląda płatność za szkolenia?

W przypadku szkoleń In company, forma rozliczenia ustalana jest przy podpisywaniu umowy.

Klienci indywidualni opłacają szkolenie z góry po podpisaniu umowy. Płatność możliwa jest jednorazowo lub w kilku ratach.

Co się dzieje jeśli nie mogę być na zajęciach?

Jeśli uczestniczysz w szkoleniu grupowym, najlepiej dowiedzieć się od lektora lub innych kursantów co straciłeś i jak nadrobić tę stratę 🙂

Jeśli uczestniczysz w szkoleniu indywidualnym, masz oczywiście możliwość odwołania zajęć. Ale zgodnie z zasadą szanowania wzajemnie swojego czasu – odwołujemy zajęcia odpowiednio wcześnie – do 17h00 poprzedniego dnia roboczego. Jeśli nie zrobiłeś tego, a nie możesz być na zajęciach, to niestety za gapowe się płaci… lekcja będzie uznana za odbytą. Ale na pewno Ci się to nie zdarzy, masz przecież mnóstwo aplikacji wspomagających, które chętnie Ci przypomną o smsie do lektora, wystarczy je o to poprosić 🙂

Czy mam możliwość nadrabiania nieobecności?

W przypadku szkoleń grupowych, nadrabianie ma formę pracy indywidualnej, oczywiście w asyście lektora, który podpowie co i jak można zrobić. Mamy przecież dużo narzędzi on line.

W przypadku szkoleń indywidualnych, jeśli odwołałeś zajęcia odpowiednio wcześnie, to oczywiście możesz umówić się na termin zastępczy. Jednak nie ma co przeciągać i odrabianie możliwe jest w ramach czasowych określanych każdorazowo w umowie. Nie chcemy przecież, żeby jeden cykl szkolenia trwał w nieskończoność… Czas to pieniądz i dla Ciebie i dla nas 🙂

Czy zadajemy "prace domowe"?

Takie aspekty ustalamy razem w drodze negocjacji przy tworzeniu „Kontraktu szkoleniowego”

„Praca domowa” brzmi dosyć niefortunnie. U nas raczej będziecie mieć do czynienia z HOME FUN, musicie koniecznie się przekonać co to takiego…

Jedną z metod szkoleniowych jest „odwrócone nauczanie”, które zakłada przygotowanie się kursantów przed zajęciami.

Poza tym, krzywa zapominania jest bezlitosna – po 5 dniach od lekcji, zapominamy nawet 80% materiału. A my tego nie chcemy, oj nie…

Dlatego przyjemny kontakt z językiem poza zajęciami, to czysty zysk – zyskujecie wiedzę i nie wydajecie pieniędzy na szkolenia w nieskończoność

Czy robimy testy i egzaminy?

Jak twierdzi dr Marzena Żylińska, ceniony metodyk, „od mierzenia jeszcze nikt nie urósł”. My się z tym zgadzamy, nie jesteśmy fanami testowania i stawiania ocen. Nasza filozofia to raczej rzetelna informacja zwrotna i nakreślanie ścieżek prowadzących do osiągnięcia celu.

Czasami jednak z różnych powodów bierzemy do ręki jak najprecyzyjniejsze narzędzia i dokonujemy pomiarów 🙂 ale zawsze w porozumieniu lub na życzenie Klientów.

Czy uczestnicy szkoleń otrzymują certyfikaty?

Tak, jak najbardziej. Na zakończenie cyklu szkoleniowego wystawiamy certyfikat ukończenia kursu.

Wystawiamy też wszelkie zaświadczenia wymagane przez Firmy szkolące swoich pracowników.

Czy mogę skorzystać z lekcji próbnej?

W przypadku szkoleń In company, kwestia lekcji próbnych rządzi się swoimi prawami, a dokładnie prawami każdej firmy.

Wiemy dobrze, że Klienci indywidualni też nie mają ochoty kupować kota w worku. Ale 1 godzina zajęć to bardzo niemiarodajny wskaźnik. Mamy dla Was opcję wykupienia pakietu próbnego 4h. To jest czas, w którym możecie się już poznać, mieć dużo dokładniejszą wizję stylu pracy i propozycji przygotowanej dla Was. Decyzję o kupieniu całego cyklu szkoleniowego podejmujecie po „okresie próbnym”.

Czy powinienem wybrać Sufiks?

Ależ tak! Czekamy na Ciebie!

Skontaktuj się z nami, zobacz jaką mamy propozycję dla Ciebie i sprawdź sam.

Jaka jest cena szkoleń językowych?

Ceny 1h/ 60min. zajęć zaczynają się od 80zł.

Aby poznać dokładną cenę Twojego szkolenia, napisz do nas czego potrzebujesz. Jak najszybciej odpowiemy i podamy wycenę.

Nie znalazłeś odpowiedzi na Twoje pytanie? Pisz śmiało...

 

Wyślij pytanie